Glitches

Συζητήστε ό,τι σας αφορά γύρω από την Pokemon Yellow, Blue & Red
tarnumjg
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Δευ 04 Ιουν, 2012 6:23 pm

Re: Glitches

Δημοσίευση από tarnumjg »

χαχα αυτο σου λεω ο καθενας ελεγε οτι ηθελε...

το αλλο το κλασσικο οτι θα ΓΥΡΙΣΕΙ το ss.ANNE και θα εχει μεσα το mewto Και οτι θα πολεμας τον OAK ( αυτο το δευτερο πως το ειχαν πετυχει ρε φιλε μου λες? :P )

καλα με την επιστροφη του ss.Anne εκει και αν ειχαν ειπωθει ιστοριες!!! χααχαχααχαχα :lol:
Άβαταρ μέλους
RAINBOW2012
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Τρί 04 Σεπ, 2012 5:21 pm

Re: Glitches

Δημοσίευση από RAINBOW2012 »

tarnumjg έγραψε:χαχα αυτο σου λεω ο καθενας ελεγε οτι ηθελε...

το αλλο το κλασσικο οτι θα ΓΥΡΙΣΕΙ το ss.ANNE και θα εχει μεσα το mewto Και οτι θα πολεμας τον OAK ( αυτο το δευτερο πως το ειχαν πετυχει ρε φιλε μου λες? :P )

καλα με την επιστροφη του ss.Anne εκει και αν ειχαν ειπωθει ιστοριες!!! χααχαχααχαχα :lol:
Η επιστροφή του τελικά έγινε στη δεύτερη γενιά, και είχε μέσα εκπαιδευτές και κρεββάτι να την πέφτεις. Για τον Όακ, δυστυχώς, μόνο με γκλιτσ η μάχη.
Άβαταρ μέλους
Scarlet
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1404
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ, 2012 3:07 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Glitches

Δημοσίευση από Scarlet »

χαχα ναι το θυμαμε!αλλα στο σχολειο μου δεν ειχαν υποθει τοσα πολλα για την επιστροφη του S.S Anne οσο για το τι υπηρχε αμα εκανες surf στην γεφυρα περα απ αυτο!η πιο ηνωστη ιστορια ειναι οτι περα απο το ss.anne υπηρχε στερια,που εκει ηταν ενας τυπος με εναν boulder διπλα και επρεπε να χρησιμοποιησης streanght για να τον κουνισεις και να ελευθερωσεις το mew απο μια τρυπα,για να το πολεμησεις στην συνεχεια...γενικα η φαντασια οργιαζε τοτε XD
Everybody is special. Everybody. Everybody is a hero, a lover, a fool, a villain. Everybody. Everybody has their story to tell.
Άβαταρ μέλους
RAINBOW2012
Trainer
Trainer
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Τρί 04 Σεπ, 2012 5:21 pm

Re: Glitches

Δημοσίευση από RAINBOW2012 »

Μήπως λιγάκι αλλάξαμε το θέμα από "Glitches" σε "urban legends"...; Αν θέλετε να ακούσετε χαζές και αβάσιμες, ή εντελώς άκυρες ιστορίες, ψάξτε για lavender town syndrome + Creepy Lavender... :trollface:
Άβαταρ μέλους
Kingnothing412
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1191
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 3:04 pm
Τοποθεσία: Θρακη
Επικοινωνία:

Re: Glitches

Δημοσίευση από Kingnothing412 »

Εικόνα
My trade thread
Gen 4 FC:
3138 7152 8847

Gen 5 FC:
4942 7115 2307
Άβαταρ μέλους
Zaphirom
ace trainer
ace trainer
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Παρ 26 Αύγ, 2011 7:42 pm
Επικοινωνία:

Re: Glitches

Δημοσίευση από Zaphirom »

RAINBOW2012 έγραψε:ψάξτε για lavender town syndrome + Creepy Lavender... :trollface:
Το θέμα το είχα ψάξει εδώ και χρόνια. Όμως η μελωδία είναι λίγο creepy δεν μπορείς να πεις, αλλά όλες οι άλλες βλακείες όπως μέσα από το GameBoy βγήκε στην οθόνη η φάτσα του Pikachu με κόκκινα μάτια, με κοφτερά δόντια όταν έκαναν save στον πύργο της Lavender, ότι στην Ιαπωνία και στην Κίνα τα παιδιά τρελάθηκαν, έτρεχαν από τα μάτια και τα αυτιά αίμα και ότι αυτοκτονούσαν άμα άκουγαν την μελωδία πάνω από 6 ώρες (θέλω να μάθω τι έκαναν τόση ώρα σε μια πόλη με λίγα σπίτια, ένα πύργο, ένα Pokemon Center και ένα PokeMarkt). Που τα βγάζουν δεν ξέρω. Επίσης, ότι άμα τα παιδιά μπουν στον πύργο και κάνουν μάχη με τον "Burned Alive" και μιλήσουν στο κοριτσάκι που σε ρωτάει άν πιστεύεις στα φαντάσματα θα τους μείνουν παιδικά τραύματα. ΈΛΕΟΣ!!!
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Red, Blue, Yellow”