Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Στείλτε μας τα σχόλια σας για το site και προτείνετε μας νέες ιδέες για να το βελτιώσουμε!
Άβαταρ μέλους
Kingnothing412
veteran
veteran
Δημοσιεύσεις: 1191
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 3:04 pm
Τοποθεσία: Θρακη
Επικοινωνία:

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Kingnothing412 »

Zaphirom έγραψε: Αν κάποιος Admin μπορεί να απενεργοποιήσει αυτό το σπαστικό πράμα, που άμα έχεις ανοιχτό για πολύ ώρα το account σου το site αυτόματα σε αποσυνδέει από το forum. Ειδικά όταν γράφω ένα μεγάλο post, μετά αφού το διαβάσω δύο φορές για τυχόν ορθογραφικών ή άμα ξέχασα κάτι να γράψω, μετά πατάω Υποβολή και μου πετάγεται "Πρέπει να συνδεθείτε για να αφήσετε μήνυμα (post)" με αποτέλεσμα ότι έχω γράψει να διαγράφεται. :| Παρακαλώ άμα μπορείτε να το φτιάξετε θα ήμουν ευγνώμον.
μα αυτο γινεται επηδη τα cookies του site διαγραφονται αυτοματα σε λιγο χρονο... +1 στον αντρεα απο εμενα για αυτο. :ugeek:
My trade thread
Gen 4 FC:
3138 7152 8847

Gen 5 FC:
4942 7115 2307
Άβαταρ μέλους
Christos21
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ, 2011 10:43 am

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Christos21 »

Εγώ έχω πατήσει "αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη" και δεν με πετάει ποτέ έξω.Δοκιμάστε το και πείτε μου τι γίνεται,εκτός και αν δεν θέλετε να κάνετε πάντα log in όταν μπαίνετε στο site.
Sp1R1t
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Κυρ 15 Σεπ, 2013 10:58 pm

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Sp1R1t »

Πως γίνεται να στείλω προσωπικό μύνημα σε κάποιον; Παταω πανω στο όνομα του μελους, πάω στο προφίλ του..αλλά τίποτα, δεν έχει επιλογή για pm.
Άβαταρ μέλους
h4x0r4k0s
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Πέμ 18 Αύγ, 2011 7:40 pm
Τοποθεσία: Κοζάνη
Επικοινωνία:

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από h4x0r4k0s »

Πρέπει πρώτα να έχεις 15 posts. Μετά μπορείς να κάνεις αυτό που είπες ή και κατευθείαν απο εκεί που έχει postarei ο χρήστης, στα αριστερά και κάτω από το όνομά του μπορείς να πατήσεις το εικονίδιο που γράφει PM.
Εικόνα
Sp1R1t
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Κυρ 15 Σεπ, 2013 10:58 pm

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Sp1R1t »

Αχα... Οκ, ευχαριστώ για την απάντηση!
Άβαταρ μέλους
Void
Global Moderator
Global Moderator
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ 19 Μαρ, 2012 11:27 pm
Τοποθεσία: führerbunker

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Void »

Zaphirom έγραψε: Αλλά θέλω να κάνω μια παρατήρηση. Αν κάποιος Admin μπορεί να απενεργοποιήσει αυτό το σπαστικό πράμα, που άμα έχεις ανοιχτό για πολύ ώρα το account σου το site αυτόματα σε αποσυνδέει από το forum. Ειδικά όταν γράφω ένα μεγάλο post, μετά αφού το διαβάσω δύο φορές για τυχόν ορθογραφικών ή άμα ξέχασα κάτι να γράψω, μετά πατάω Υποβολή και μου πετάγεται "Πρέπει να συνδεθείτε για να αφήσετε μήνυμα (post)" με αποτέλεσμα ότι έχω γράψει να διαγράφεται. :| Παρακαλώ άμα μπορείτε να το φτιάξετε θα ήμουν ευγνώμον.
Πω,ειλικρινά αυτό πρέπει να το βγάλουν.Πήγα να γράψω οδηγό για RNG σε 4η γενιά για shiny,κάνω κάποιες τελευταίες αλλαγές,πατάω Υποβολή ΚΑΙ BOOΜ. "Πρέπει να συνδεθείτε για να αφήσετε μήνυμα " yo mama. -.-
Άβαταρ μέλους
h4x0r4k0s
experienced trainer
experienced trainer
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Πέμ 18 Αύγ, 2011 7:40 pm
Τοποθεσία: Κοζάνη
Επικοινωνία:

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από h4x0r4k0s »

Ο χρόνος που χρειάζεται για να γίνει αυτό το "reset" είναι 1 ώρα, χρόνος που πιστεύω πως είναι αρκετός για να γράψεις ένα post/topic. Αν σας ενοχλεί τόσο πολύ μπορούμε να το αυξήσουμε, αν και μπορείτε να το αποφύγετε επιλέγοντας "Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη" κατά τη σύνδεσή σας στο forum.
Εικόνα
Kostinho92
newbie
newbie
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ 24 Αύγ, 2011 10:57 pm

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Kostinho92 »

Παιδιά μπορώ να αλλάξω το username μου?
Άβαταρ μέλους
Nicolas26K
professional trainer
professional trainer
Δημοσιεύσεις: 854
Εγγραφή: Παρ 30 Μαρ, 2012 10:34 pm
3DS Mii Name: Nick
3DS friendcode: 429633361322
Τοποθεσία: Eagle Nebula

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Nicolas26K »

Με το Greek Pokémon Wiki τι γίνεται; Θα το κάνουμε τελικά;
Άβαταρ μέλους
Andreecko
Master Administrator
Master Administrator
Δημοσιεύσεις: 1674
Εγγραφή: Τετ 17 Αύγ, 2011 2:26 pm
Τοποθεσία: Andreecko Entertainment
Επικοινωνία:

Re: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Δημοσίευση από Andreecko »

έχει ξεκινήσει η εργασία εδώ και 5 μήνες, κάτι δοκιμές κάνουμε αλλά ψάχνουμε και επιπλέον συντάκτες ;)
Kostinho92 έγραψε:Παιδιά μπορώ να αλλάξω το username μου?
Εφόσον είσαι νέο μέλος ναι, αν χρησιμοποιείς άλλο account καλό είναι να το ξέρω για να σβήσω το παλιό.
Εικόνα
Εικόνα
Ακολουθήστε μας στο YouTube.
Για προβλήματα η απορίες διαβάστε εδώ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχόλια για το GameCorner.gr (πρώην GreekPokemon )”